12. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA - II. rész
Maurer Dóra kortárs aukció
52

Maurer Dóra (1937-)

Szélben, 1961

Rézkarc, papír, 19 x 21 cm
Jelezve jobbra lent: Maurer
Jelezve balra lent: 50/38 Szélben
Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft

Életműjegyzék-szám: 3
¦ In.: Maurer Dóra. Szerk.: Maurer Dóra, Budapest, Ludwig Múzeum – Kortárs Művészeti Múzeum, 2008