67. Aukció
Frank Frigyes (1890-1976) Pompon és Cinea
70

Frank Frigyes (1890-1976)

Pompon és Cinea

Olaj, vászon, 50 x 60 cm
Jelezve jobbra lent: Frank Frigyes, Jelezve hátoldalon: Frank Frigyes Pompon és Cinea
Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft