67. Aukció
Feszty Árpád (1856-1914) Virágos kosár
103

Frank Frigyes (1890-1976)

Virágos kosár

Olaj, vászon, 60,5 x 70,5 cm
Jelezve balra lent: Frank Frigyes
Kikiáltási ár: 480 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft