Soros árverés
Vértes Marcell (1895-1961) Poncsó (kosztüm-terv)
15

Vértes Marcell (1895-1961)

Poncsó (kosztüm-terv)

31x23 cm, Akvarell, ceruza, gouache, papír papírlemezen
Jelezve balra lent: Vértes
Kikiáltási ár: 160 000 Ft