13. aukció
Gaál Ferenc (1891-1956) Pont des Arts, 1931
83

Gaál Ferenc (1891-1956)

Pont des Arts, 1931

Olaj, vászon, 68x88 cm
Jelezve balra lent: Pont des Arts Paris, E. Gaál Ferenc 1931
Kikiáltási ár: 300 000 Ft