13. aukció
Gaál Ferenc (1891-1956) Tavaszi napsütés
33

Gaál Ferenc (1891-1956)

Tavaszi napsütés

Olaj, vászon, 61,5x51 cm
Jelezve jobbra lent: Fr. Gaál
Kikiáltási ár: 250 000 Ft