121 legszebb magyar festmény
Tihanyi Lajos Pont Saint-Michel Párizs városkép Franciaország
36

Tihanyi Lajos (1885-1938)

Pont Saint-Michel, 1908

Olaj, vászon, 55x65 cm
Jelezve jobbra lent: Tihanyi Paris 08.