56. aukció (2017 október)
Patkó Károly Nomentano híd, Róma, római iskola
14

Patkó Károly (1895-1941)

Ponte Nomentano (Róma), 1930

Akvarell, karton, 57x66 cm
Jelezve jobbra lent: Patkó Ponte Nomentano Róma 1930
Kikiáltási ár: 3 400 000 Ft
Becsérték: 6 000 000 - 9 000 000 Ft

Jelezve jobbra lent: Miskolczy Gyula dr. igazgatómnak szeretettel adom emlékül. Roma 1931. VII. 9. Ponte “Nomentano” Roma 1930. Patkó Károly Proveniencia: Egykor dr. Miskolczy Gyula tulajdonában