37. aukció
Vörös Géza (1897-1957) Présházak
33

Vörös Géza (1897-1957)

Présházak

Olaj, vászon, 40x30 cm
Jelezve jobbra lent: Vörös Géza
Kikiáltási ár: 320 000 Ft