37. aukció
Vörös Géza (1897-1957) Virágcsendélet, 1942
83

Vörös Géza (1897-1957)

Virágcsendélet, 1942

Olaj, vászon, 75x60,5 cm
Jelezve balra lent: Vörös Géza. 42.
Kikiáltási ár: 420 000 Ft