27. aukció
Czigány Dezső (1883-1938) Provance-i fasor, 1930 körül
158

Czigány Dezső (1883-1938)

Provance-i fasor, 1930 körül

Olaj, vászon, 54,5x65,5 cm
Jelezve balra lent: Czigány
Kikiáltási ár: 8 500 000 Ft

REPRODUKÁLVA:-Rum Attila: Czigány Dezső.Budapest, magánkiadás, 2004, 188. kép.