27. aukció
Czigány Dezső (1883-1938) Gyümölcscsendélet kancsóval
68

Czigány Dezső (1883-1938)

Gyümölcscsendélet kancsóval

Olaj, vászon, 72x61,5 cm
Jelezve jobbra fent: Czigány
Kikiáltási ár: 12 000 000 Ft

AUKCIONÁLVA:-Almásy, Grünberger, Réthi, Rutz és Szilárd Mű- és Régiségkereskedelmi Vállalat (volt Ernst Múzeum). 2. Művészeti Aukció. Budapest, 1946. május. katalógus: 87.-BÁV 9. aukció, 22. tételPROVENIENCIA:-Szanday Sándor gyűjte