16. aukció
Benczúr Ida, Dolányiné (1876-1970) Pünkösdirózsás csendélet, 1948
101

Benczúr Ida, Dolányiné (1876-1970)

Pünkösdirózsás csendélet, 1948

Olaj, vászon, 80x60 cm
Jelezve balra lent: D. Benczúr Ida 48.
Kikiáltási ár: 550 000 Ft