16. aukció
Benczúr Ida, Dolányiné (1876-1970) Szegfűs virágcsendélet
45

Benczúr Ida, Dolányiné (1876-1970)

Szegfűs virágcsendélet

Olaj, vászon, 84x68 cm
Jelezve balra lent: Dolányi B. Ida
Kikiáltási ár: 550 000 Ft