72. Tavaszi aukció
Egry József kikötő
92

Egry József (1883-1951)

Rakodómunkások, 1911-1912

Olaj, papírlemez, 49 x 70 cm
Jelezve balra lent: Egry József
Kikiáltási ár: 7 000 000 Ft
Becsérték: 10 000 000 - 14 000 000 Ft

166

Egry József (1883-1951)

Badacsony, 1940 körül

Kikiáltási ár: 8 000 000 Ft