58. aukció
Schönberger Armand (1885-1974) Rakodómunkások / Dokkmunkások
95

Schönberger Armand (1885-1974)

Rakodómunkások / Dokkmunkások

Olaj, vászon kartonon, 45x59,5 cm
Jelezve balra lent: Schönberger A.
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft
Becsérték: 2 400 000 - 3 000 000 Ft

22

Társaság, 1929

Kikiáltási ár: 3 400 000 Ft
94

Utcarészlet, 1925

Kikiáltási ár: 1 900 000 Ft
119

Nő galambbal

Kikiáltási ár: 280 000 Ft