58. aukció
Schönberger Armand (1885-1974) Utcarészlet, 1925
94

Schönberger Armand (1885-1974)

Utcarészlet, 1925

Olaj, karton papírlemezen, 57,5x42 cm
Jelezve balra lent: Schönberger A. 1925
Kikiáltási ár: 1 900 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft

Kiállítva és reprodukálva:

¦ „Nekem szülőhazám …” Magyar zsidó festők kiállítása. Budapest Galéria, Budapest, 2000. augusztus 27. – szeptember 3. katalógus: 68.

¦ Schönberger és/und Schöne Berge. Home Galéria, Budapest, 2005. szeptember 15. – október 15. katalógus nélkül

22

Társaság, 1929

Kikiáltási ár: 3 400 000 Ft
119

Nő galambbal

Kikiáltási ár: 280 000 Ft