40. aukció
Csernus Tibor (1927-2007) Randevú, 1990 körül
116

Csernus Tibor (1927-2007)

Randevú, 1990 körül

Olaj, vászon, 46x61 cm
Jelzés nélkül, Hátoldalon: hagyatéki leltári szám, INV-0379, 16-03-2008 Tibor Csernus
Kikiáltási ár: 2 200 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft