40. aukció
Csernus Tibor (1927-2007) Trafik, 1970-es évek vége
171

Csernus Tibor (1927-2007)

Trafik, 1970-es évek vége

Olaj, papír vászonon, 45x53,5 cm
Jelzés nélkül, Hátoldalon: INV- 0376, 16-03-2008 Tibor Csernus
Kikiáltási ár: 1 900 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft