34. aukció
Ősz Dénes (1915-1980) Reggel a Dunán
7

Ősz Dénes (1915-1980)

Reggel a Dunán

Tempera, olaj, farost, 62,5x100 cm
Jelezve jobbra lent: ŐD.
Kikiáltási ár: 260 000 Ft