31. aukció
Váli Dezső (1942-) Régi zsidó temető (Emlék II) , 1985
30

Váli Dezső (1942-)

Régi zsidó temető (Emlék II) , 1985

Olaj, farost, 60x60 cm
Jelezve jobbra lent: Váli D. 85. Jelezve hátoldalon: A/85/21
Kikiáltási ár: 1 900 000 Ft