31. aukció
Váli Dezső (1942-) Sötét hónapok (Hölderlin), 1982-1983
143

Váli Dezső (1942-)

Sötét hónapok (Hölderlin), 1982-1983

Olaj, farost, 136x110 cm
Jelezve jobbra lent: Váli D. 82 83. Jelezve hátoldalon: A/82/50
Kikiáltási ár: 800 000 Ft