9. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Váli Dezső (1942-) Régi zsidó temető - kert, 1987
126

Váli Dezső (1942-)

Régi zsidó temető - kert, 1987

Olaj, farost, 60 x 60 cm
Jelezve jobbra lent: Váli D. 87
Hátoldalon etiketten: Régi zsidó temető- Kert
Jelezve hátoldalon: A/87/2
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft

Életműjegyzék-szám: A/87/2

  • Váli Dezső kiállítása. Lamberg-kastély, Mór, 1987. március 19. – április 30.