9. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Váli Dezső (1942-) Vörös ég, 1971
78

Váli Dezső (1942-)

Vörös ég, 1971

Olaj, farost, 70 x 100 cm
Jelezve balra lent: Váli 71-76
Jelezve hátoldalon: A/71/5
Kikiáltási ár: 550 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 1 400 000 Ft

Életműjegyzék-szám: A/71/5

  • Remekművek magángyűjteményekben. Babits Mihály Művelődési Ház, Szekszárd, 2009. november 28. – 2010. január 10.