14. Háború utáni és kortárs művek aukciója
Halász Károly, Pécsi Műhely
34

Halász Károly (1946-2016)

Rész - Egész - Hajtogatott (4 db), 1978

Akril, ceruza, vászon, 4x 46x45 cm
Jelezve jobbra lent az első művön: Halász
Jelezve balra lent az első művön: 1978
Kikiáltási ár: 800 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 000 000 Ft