14. Háború utáni és kortárs művek aukciója
Halász Károly, Pécsi Műhely
15

Halász Károly (1946-2016)

Struktúra, 1981 körül

Olaj, vászon, 83 x 80 cm
Jelzés nélkül.
Kikiáltási ár: 550 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 200 000 Ft