Párizs-Budapest 1890-1960 – Képzőművészeti kapcsolatok a két város között
Vaszary János Moulin Rouge Párizs
180

Revue a Moulin Rouge-ban, 1926 körül

Olaj, vászon, 97x106,5 cm
Jelezve jobbra fent: Vaszary J.