Párizs-Budapest 1890-1960 – Képzőművészeti kapcsolatok a két város között
Vaszary János nő lámpával
178

Nő lámpával, 1930

Olaj, vászon, 68x87,5 cm
Jelezve jobbra fent: Vaszary J