29. aukció
Schéner Mihály (1923-2009) Rhodosz
100

Schéner Mihály (1923-2009)

Rhodosz

Olaj, farost, 50x70 cm
Jelezve jobbra lent: Schéner, Jelezve hátoldalon: Rhodosz Schéner
Kikiáltási ár: 280 000 Ft