32. aukció
Schéner Mihály (1923-2009) Rhodoszi kikötő
48

Schéner Mihály (1923-2009)

Rhodoszi kikötő

Olaj, farost, 60,5x80 cm
Jelezve jobbra lent: Schéner, Jelezve hátoldalon: Rhodoszi kikötő Schéner Mihály
Kikiáltási ár: 360 000 Ft