36. aukció
Vaszary János Rimini strandkép Olaszország tengerpart
70

Rimini strand, 1928

Olaj, vászon, 42x67 cm
Jelezve balra fent: Vaszary J.
Kikiáltási ár: 15 000 000 Ft

158

Tavaszi táj

Kikiáltási ár: 1 400 000 Ft