51. aukció
Szinyei Merse Pál (1845-1920) Rokokó, 1882-1894
223

Szinyei Merse Pál (1845-1920)

Rokokó, 1882-1894

Olaj, vászon, 66x51,5 cm
Jelezve balra lent: Szinyei Merse Pál 1894
Kikiáltási ár: 32 000 000 Ft
Becsérték: 50 000 000 - 70 000 000 Ft

Proveniencia: ‣ Gábor Ignác, Krausz Simon, Légrády Ottó, Haász László, Veres Pálné1 Kiállítva: ‣ Országos Magyar Képzőművészeti Társulat 1894–1895. évi Téli Kiá llítás, Műcsarnok, Budapest, 1894. katalógus: 17. ‣