66. aukció (2021. június)
Batthyány Gyula (1887-1959) Rokokó dámák (Francia forradalom)
47

Batthyány Gyula (1887-1959)

Rokokó dámák (Francia forradalom)

Olaj, vászon, 130 x 100,5 cm
Jelezve jobbra fent: Batthyány.
Kikiáltási ár: 12 000 000 Ft
Becsérték: 20 000 000 - 30 000 000 Ft