72. Tavaszi aukció
Rippl-Rónai József
68

Rippl-Rónai József (1861-1927)

Rózsák, 1905

Olaj, papír, 67 x 49 cm
Jelezve jobbra lent: Rónai 1905
Kikiáltási ár: 6 500 000 Ft
Becsérték: 10 000 000 - 15 000 000 Ft