18. aukció
Vass Elemér (1887-1957) Rózsák, 1955
87

Vass Elemér (1887-1957)

Rózsák, 1955

Olaj, papír, 54,5x44 cm
Jelezve balra lent: Vass E. 955
Kikiáltási ár: 140 000 Ft