18. aukció
Vass Elemér (1887-1957) Tavaszi erdő, 1928
26

Vass Elemér (1887-1957)

Tavaszi erdő, 1928

Olaj, vászon, 82x70 cm
Jelezve balra lent: Vass E 928
Kikiáltási ár: 260 000 Ft