13. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Fehér László kortárs aukció, Balaton
69

Fehér László (1953-)

Rózsaszín Balaton, 1989

Olaj, vászon, 100 x 70 cm
Jelezve balra lent: Fehér László 1989. II. 02.
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft
Becsérték: 3 600 000 - 5 000 000 Ft