30. aukció
Ferenczy Károly (1862-1917) Rózsaszín és fehér rózsák tálon, 1911
120

Ferenczy Károly (1862-1917)

Rózsaszín és fehér rózsák tálon, 1911

Olaj, vászon, 55,5x57 cm
Jelezve balra fent: Ferenczy K.
Kikiáltási ár: 10 000 000 Ft