Párizs - Nagybánya, 1904-1914
Boromisza Tibor (1880-1960) Rőzsehordók a Ligetben, 1908
101

Boromisza Tibor (1880-1960)

Rőzsehordók a Ligetben, 1908

Olaj, vászon, 100x116 cm
Jelezve jobbra lent: Boromisza Tibor 1908 NB