Párizs-Budapest 1890-1960 – Képzőművészeti kapcsolatok a két város között
Gyarmathy Tihamér (1915-2005) Sárga, fehér, 1947
115

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Sárga, fehér, 1947

Olaj, karton, 68x48 cm
Jelezve jobbra lent: Gyarmathy T. 947