Párizs-Budapest 1890-1960 – Képzőművészeti kapcsolatok a két város között
Gyarmathy Tihamér (1915-2005) Változások, 1946
102

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Változások, 1946

Olaj, vászon, 57x72 cm
Jelezve jobbra lent: Gy 46