53. aukció
Czóbel Béla (1883-1976) Sárga házak, piros tetők (Tájkép, Gros Rouvre-i házak), 1927
191

Czóbel Béla (1883-1976)

Sárga házak, piros tetők (Tájkép, Gros Rouvre-i házak), 1927

Olaj, vászon, 81x65,5 cm
Jelezve jobbra lent: Czóbel
Kikiáltási ár: 10 000 000 Ft
Becsérték: 20 000 000 - 30 000 000 Ft

Kiállítva és reprodukálva:‣ A magyar festészet rejtőzködő csodái II. – Válogatás magyar magángyűjteményekből.Mű-Terem Galéria, Budapest, 2005. október-november, 75. oldal Reprodukálva:‣ Kállai Ernő: Czóbel Béla művészete. Mag

97

Czóbel Béla (1883-1976)

Csendélet tállal

Kikiáltási ár: 320 000 Ft
104

Czóbel Béla (1883-1976)

Kertrészlet

Kikiáltási ár: 260 000 Ft
138

Czóbel Béla (1883-1976)

Fiatal lány portréja

Kikiáltási ár: 2 200 000 Ft
195

Czóbel Béla (1883-1976)

Férfiportré, 1935

Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft