55. aukció
Czóbel Béla (1883-1976) Sárga házak, piros tetők (Tájkép, Gros Rouvre-i házak), 1927
191

Czóbel Béla (1883-1976)

Sárga házak, piros tetők (Tájkép, Gros Rouvre-i házak), 1927

Olaj, vászon, 81x65,5 cm
Jelezve jobbra lent: Czóbel
Kikiáltási ár: 10 000 000 Ft
Becsérték: 20 000 000 - 30 000 000 Ft

Kiállítva és reprodukálva:‣ A magyar festészet rejtőzködő csodái II. – Válogatás magyar magángyűjteményekből.Mű-Terem Galéria, Budapest, 2005. október-november, 75. oldal Reprodukálva:‣ Kállai Ernő: Czóbel Béla művészete. Mag

125

Czóbel Béla (1883-1976)

Asztali csendélet

Kikiáltási ár: 340 000 Ft
139

Czóbel Béla (1883-1976)

Hölgy vörös kalapban

Kikiáltási ár: 800 000 Ft
204

Czóbel Béla (1883-1976)

Virágok cserépben

Kikiáltási ár: 750 000 Ft