40. aukció
Perlmutter Izsák (1866-1932) Sárga kendős lány, 1908
122

Perlmutter Izsák (1866-1932)

Sárga kendős lány, 1908

olaj, vászon, 45,5x32 cm
Jelezve jobbra lent: Perlmutter 1908, Jelezve hátoldalon Perlmutter fecit 1908
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft
Becsérték: 1 800 000 - 2 500 000 Ft