66. aukció (2021 kortárs)
Hortobágyi Endre 1941- 1998 Sárga kompozíció, 1969
26

Hortobágyi Endre 1941- 1998

Sárga kompozíció, 1969

Olaj, vászon, 100 x 80 cm
Jelzés nélkül, Hátoldalon: Hagyatéki pecsét
Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 8 000 000 Ft