13. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Fajó János kortárs aukció, új geometria
124

Fajó János (1937-2018)

Sárga rés, 1986

Olaj, vászon, 70 x 60 cm
Jelezve hátoldalon: Fajó Sárga rés 1986
Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft
Becsérték: 6 000 000 - 8 000 000 Ft

ÉLETMŰJEGYZÉK-SZÁM: 568

24

Fajó János (1937-2018)

Piskóták III., 1973

Kikiáltási ár: 7 500 000 Ft
53

Fajó János (1937-2018)

Fajó Mappa

Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft
78

Fajó János (1937-2018)

Átló I., 1996

Kikiáltási ár: 5 500 000 Ft