16. aukció
Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955) Sárga szoba, 1910 körül
66

Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955)

Sárga szoba, 1910 körül

Olaj, vászon, 92,5x72 cm
Jelezve jobbra lent: Perlrott Csaba V
Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft

68

Önarckép Zifferrel

Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
150

Csendélet korsóval

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
180

Két akt

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft