Párizs - Nagybánya, 1904-1914
Galimberti Sándor (1883-1915) Sárga virágok kék vázában, 1910-es évek eleje
117

Galimberti Sándor (1883-1915)

Sárga virágok kék vázában, 1910-es évek eleje

Olaj, vászon, 50x37 cm
Jelezve balra lent: GS