Párizs - Nagybánya, 1904-1914
Galimberti Sándor (1883-1915) Rippl-Rónai József műterme
79

Galimberti Sándor (1883-1915)

Rippl-Rónai József műterme

Olaj, vászon, 80x60 cm
Jelezve balra lent: Galimberti