13. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Harasztÿ István objekt kortárs aukció
20

Harasztÿ István (1934-2022)

Sárgák, 2005

Olaj, üveg, farost, 50 x 34 cm
Jelezve hátoldalon: "Sárgák" Harasztÿ 2005
Kikiáltási ár: 360 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft

70

Harasztÿ István (1934-2022)

A pénz útja, 1996

Kikiáltási ár: 480 000 Ft